Для всіх любителів «All inclusive» Туреччина стала другою домівкою! Причому Все включено стосується не тільки їжі в готелях. Ця східна країна зібрала в собі дивовижно ласкаве море, піщані та кам’янисті пляжі, багату історію, мальовничі гори, що вражають усі смакові рецептори солодощі, розкішні готелі та чарівні міста! Тут рай для поціновувачів чаю, шопоголіків, екзотичних шоу з чудовим виконанням танцю живота. Все це робить Туреччину справжнім магнітом, який приваблює туристів з усього світу! СІЄСТА ПОПЕРЕДЖУЄ: купуючи тур до цієї країни, ви ризикуєте отримати не тільки «All inclusive» в готелі, але й масу нових емоцій, надзвичайних вражень за його межами!

Сезон

Коли ж розпочинається пляжний сезон? Купальний сезон починається з кінця квітня і триватиме до жовтня. Вода добре прогрівається до початку червня. Липень до серпня самі "гарячі": вода тепла, а сонце дає шоколадну засмагу. Ніжний оксамитовий сезон припадає на середину вересня – жовтень.

Пляжи

Почнемо з нагород: майже ста пляжам Туреччини надано «блакитні прапори» за чистоту води. Справді, на турецькому узбережжі можна знайти пляжі чи не всіх видів — це і піщані пляжі Белека та Сіде, і кам'янисті бухти Кемера та Анталії. На пляжах Егейського моря переважає галька.

Валюта

Чи можна у Туреччині розплачуватися гривнею? Ні, ні, ні ... Але практично всі магазини та ресторани приймають долари та євро. Національною валютою вважається Турецька ліра. Обмінювати валюту можна скрізь: банки, обмінні пункти, бюро подорожей та готелі. Ввезення валюти до країни не обмежене.

Шопинг

Якщо Вам пощастить повернутися з цієї країни з "порожніми руками" - ви будете першими! Безліч магазинів, сувенірних лавок, базарів, які відкриті з ранку до пізнього вечора, пропонують різний асортимент: від східних солодощів до шкіряних виробів. Золоте правило для кожного покупця: ТОРГУВАТИСЯ!!!

Транспорт

Найзручніше переміщатися автобусами, але також можна пересуватися всередині країни потягами або літаками. в Анкарі та Стамбулі курсують метро та трамваї. Також до послуг туристів таксі.

Кухня

Навіть справжнього гурмана вразить різноманітність холодних і гарячих закусок, м'ясних, рибних та овочевих страв, всіляких східних солодощів, а також справжня турецька кава та чай.