Тепле Середземне море, білопіщані пляжі, пам’ятники багатовікової історії, руїни великого Карфагену, яскрава національна кухня, спокійні краєвиди, доброзичливі люди – все це Туніс! Але перш, ніж поставити свій слід на його дрібнопіщаних привабливих пляжах, багато модниць поспішають відчути на собі всі процедури таласотерапії! Більшість готелів пропонують незабутні релакс – процедури за приємними цінами: масаж під крапельним морським душем, ванна Клеопатри, гоммаж, обгортання, лікування водоростями, акватонік, душ Шарко та інші. Після процедур краси, Вам, безсумнівно, варто відвідати найцікавіші екскурсії, щоб поринути у східний колорит: величні мечеті, чепурні храми, незвичайні музеї, галаслива Медина, ажурна годинникова вежа та чарівно красива природа з термальними джерелами, чарівними парками. , та рожевими фламінго! Відкривайте для себе різну Африку, насолоджуючись пікантними фініками, набуваючи шоколадного відтінку на найкрасивіших африканських пляжах, розслаблюйтеся під час таласотерапії та відвідуючи пізнавальні екскурсії!

Сезон

Відкривати пляжний сезон можна наприкінці травня. А оксамитовий сезон закінчується наприкінці жовтня. Найспекотніші літні місяці з температурою повітря від 30 до 35 градусів. Через сухий клімат навіть підвищена температура повітря легко переноситься.

Пляжи

Всі пляжі Тунісу піщані, широкі з пологим заходом. Найдоглянутіші з найкращими центрами таласотерапії, безліч ресторанів, барів і кафе знаходяться в регіоні Хаммамет. Найдрібнішим ніжним піском, дивовижно красивими пейзажами та якісним сервісом має регіон Махдія. А мега тусовочним, де вирує життя вдень і вночі вважається регіон Сусс. Хто хоче знайти усамітнення - тому безперечно варто вирушить на просторі незасвоєні пляжі Джерби.

Валюта

Грошовий одиницею Тунісу є Динари. Курс якого завжди стабільний, тому можна сміливо здійснювати обмін валюти в банках, обмінних пунктах, готелях, поштою. Кредитні картки приймають лише у великих магазинах, готелях та кафе. Вивозити національну валюту не можна. Тому, зберігши чеки, ви зможете легко обміняти гроші на долари чи Євро перед відправленням додому.

Шопинг

Вирушаючи на шопінг у Тунісі на ринки та великі торгові центри, зверніть увагу на: ароматні прикраси зі шматочками амбри, золоті, срібні, прикраси з додаванням перлів та напівдорогоцінного каміння, якісні вовняні килими, найніжніші хустки та одяг з , ексклюзивні кальяни А для любителів смачненького, прикупіть оливкову олію, східні солодощі, фініковий лікер або інжирну горілку.

Транспорт

Між містами добре функціонує автобусне та залізничне сполучення! Поїзди пунктуальні, швидкісні та комфортабельні. В автобусах працюють кондиціонери. Щодо громадського транспорту: в основних туристичних центрах користуються автобусами (часто непунктуальні), невеликими маршрутками «луаж» та таксі. Якщо вам є 21 рік і ви вирішили взяти машину на прокат, будьте уважні: дотримуйтесь європейських правил дорожнього руху і пам'ятайте, що пересуватися Сахарою можна тільки на повнопривідних джипах.

Кухня

Ароматні трави та спеції стали візитною карткою туніської кухні. Всі порції дуже щедрі і готуються зі свіжих морепродуктів, овочів, м'яса та фруктів. Будьте обережні із соусами – вони часто бувають гострими. Обов'язково спробуйте суп "шорба", кускус, тефтелі "кефта" та солоні лимони. Щоб зрозуміти весь смак кухні Тунісу, потрібно скуштувати її десерти: тістечка «млябес», солодкі кульки «каабер», пахлаву та горіхове печиво «макруд». Ну а, солодкий зелений чай і міцна кава «кахуа арбі» допоможуть розслабитися та отримати величезне задоволення завдяки своєму аромату. Поціновувачам алкогольних напоїв теж є що продегустувати: пиво «Селтія», лікер «Тібарін», інжирна горілка «Буха» та десятки сортів смачних вин.