Пані та панове, леді та джентльмени! Ми представляємо Вашій увазі екзотичне, доброзичливе, захоплююче Королівство Таїланд! З перших хвилин перебування тут на Вас рине карнавал емоцій! Адже як можна встояти перед тропічною красою, стародавніми храмами, квітучими орхідеями, національними парками, незвичайною архітектурою, казковими містами, гідними готелями та щирою привітністю тайців? Природа балує мешканців сонячними поцілунками, приваблює виблиском океану, дарує райський відпочинок на островах (Самуї, Самет, Пхі-Пхі, Пхукет) з білими пляжами. Але не лише краси навколишнього середовища підкуповують туристів. Сьогодні це королівство приваблює поціновувачів Тайського Масажу, любителів активного нічного життя, які бажають подивитися на чудові шоу, прикупити цінні сині, як очі сіамських кішок, сапфіри! Безперечно, Таїланд вартий того, щоб поповнити їм кошик своїх подорожей!

Сезон

В Таиланде жаркая погода удерживается круглый год. Правда наблюдается сезонное чередование ветров. В связи с этим выделяют 3 погодных сезона:
1) спекотний сезон: березень - травень, середня температура від 29 до 38 градусів;
2) сезон мусонних дощів: червень – жовтень, щоправда, із великою кількістю сонячних днів, середня температура від 26 до 32 градусів. Єдиного "сезону дощів" у Таїланді немає. Торішнього серпня заливає Пхукет, у грудні— Самуї.
3) сухий сезон: листопад - лютий, середня температура від 19 до 30 градусів

Пляжи

Всі пляжі Таїланду піщані та муніципальні. Тому пляжне обладнання платне. Готелі, що мають свій пляж, надають своїм відвідувачам лежаки та парасольки безкоштовно. Паттайя не може похвалитися чистотою морської води та пляжів. Найбіліший пісок на Пхукеті, але потрібно стежити за припливами та відливами.

Валюта

Національна валюта Королівства Таїланд – бат. У Таїланді вигідніше міняти великі купюри, адже що нижчий номінал, то менший курс. У більшості банків, торгових центрах та готелів можна користуватися основними міжнародними кредитними картками, такими як American Express, MasterCard, Visa.

Шопинг

Доступні ціни, великий асортимент товарів, хороша якість, наявність нічних ринків, великих торгових центрів і магазинів зроблять ваш шопінг у Таїланді захоплюючим та незабутнім. Що ж привезти із цієї країни? Ювелірні прикраси із сапфірів, фігурки із символом країни(слон), тайський шовк, цілющу натуральну косметику, чай та спеції, роботи тайських майстрів. А ось чого точно не можна вивозити – статуетки Будди, землю, пісок та каміння, короля тайських фруктів – Дуріан.

Транспорт

Основними видами громадського транспорту є "Тук - туки", таксі, автобуси, моторні човни. Стан доріг у Таїланді бажає кращого. Плюс не всі дотримуюся правил дорожнього руху. Зважте на це, якщо збираєтеся взяти на прокат мопед або мотоцикл.

Кухня

Пікантна та гостра так двома словами можна описати тайську кухню. Тому якщо ви не любите експериментувати зі шлунком, краще попереджайте офіціанта про кількість спецій або вибирайте знайомі страви. Також, якщо ви збираєтеся поїсти за межами готелю, переконайтеся, що вибраний вами заклад дотримується гігієнічних норм. А тепер про приємне. Основними інгредієнтами національних страв є рис, прянощі карі, морепродукти, локшина. Варто скуштувати суп «том ям» з креветками або не менш смачний «том ха кай» із курки з грибами. Приємно вражають екологічно чисті екзотичні фрукти. Важливо відзначити кохання, з яким тайські кухарі готують, подають страви. Важливе правило: «Готувати виключно із свіжих продуктів». Тому в багатьох ресторанах ви можете самостійно спостерігати процес приготування.