Його краса зачаровує, могутність вражає, неосяжність надихає. Все це є Індійський океан. А де можна краще відчути його освіжаючий бриз, приборкати хвилі, поніжитися на пляжах? Звісно, ​​на Шрі-Ланці! Крім кристально чистого океану, Вас чекають вічно зелені непрохідні тропічні джунглі, крокодилові розплідники, чудові мавпочки, добрі і слухняні слони, а також кілометри цейлонських чайних плантацій, тонни екзотичних делікатесів, а для любителів пізнавальних екскурсій!!! І ще, якщо ви по життю мало посміхаєтесь – добродушні ланкійці вас цьому точно навчать, адже вам тут завжди раді!

Сезон

Коли всі масові напрямки відкривають пляжний сезон у літній період, Шрі-Ланка радісно зустріне вас у будь-яку пору року! Ви запитаєте: "Як це можливо?" Відповідь проста: "Температура повітря цілий рік становить від 25 до 30 градусів". Тільки через сезонні вітри потрібно правильно вибрати узбережжя. І так, на південний захід острова вирушаємо з жовтня до квітня, а на північний схід з березня по листопад. Такі вони – цейлонські тропіки: часом вітряні, трохи дощові (з листопада до грудня) та помірно спекотні.

Пляжи

Усі пляжі Шрі-Ланки піщані! Любителям дайвінгу підійдуть пляжі, де кораловий риф підходить близько до берега, серфери можуть упевнено підкорити хвилі океану, тільки встигайте стежити за напрямом вітрів. Серед усіх пляжів є 2, що підкорили серця мільйонів туристів: Бентота та від Тангалле до Велігама.

Валюта

Грошова одиниця – Ланкінська рупія. Прийнято розраховуватись саме ними. Але в готелях часто беруть і долари, євро. Обмінювати їх також можна скрізь: готелях, банках, обмінних пунктах.

Шопинг

Робити покупки на Шрі – Ланці – одне задоволення. І не важливо купуєте ви спеції, цейлонський чай, текстиль, хенд мейд або дорогоцінне каміння. Вас завжди приємно обслужать і подарують щиру посмішку.

Транспорт

Наймодніший вид транспорту це Тук – Тук! Ціни на них завжди нижчі ніж на автобусах. Але якщо потрібно долати велику відстань – найзручніше на автобусі. Автомобільне таксі – рідкість. Оскільки країна дуже маленька авіатранспорт розвинений слабо. Здебільшого міжнародні перельоти. Також є своя мережа залізничних сполучень. Що стосується оренди автомобіля – краще та зручніше брати на прокат скутер.

Кухня

Чи варто гурманам відвідувати місцеві ресторани та кафе? Звісно ТАК! Насичений ароматний ланкійський чай, особливе «Каррі», екзотичні фрукти. Тільки не переборщіть зі спеціями! Корови тут священні тварини, але замінити м'ясо можна різноманітними морепродуктами.