Гостинна та доброзичлива, пізнавальна та захоплююча, розуміє вас з підлоги слова – ідеальна сусідка – ПОЛЬЩА! Вона приваблює любителів гірськолижного та пляжного відпочинку. Тут хочеться нескінченно блукати вуличками старого Кракова, підніматися на Вавельський замок з його багатовіковими таємницями та мальовничими краєвидами на річку Віслу! Багато екскурсійних програм включають місто Вроцлав. Це зовсім інша Польща: готична архітектура, гарні містки, безліч студентів та головна родзинка – маленькі гноми, які постійно то ховаються, то підглядають через всі кути, ліхтарі та лави за вами! А скільки всього цікавого чекає у столиці!!!! Королівські ванни, лава з музикою Шопена, старе різнокольорове місто, нові сучасні торгові центри, чудові університети! І навіть відвідавши ці міста, ви все одно зможете відкривати для себе Польщу знову та знову! Адже як можна втриматися, щоб не поїхати до соляних шахт у Величці, гірськолижний курорт Закопане, Мазурські озера, піщане Балтійське узбережжя, найбільший у Польщі парк розваг Energy land, місто музей Освенцім, шопінг у Лодзі, пам’ятки культури та природи!!! І до цього «рукою подати»! Так дозвольте ж цій країні здійснити ваші бажання!

Сезон

Якщо ви вирушаєте до Польщі на гірськолижний сезон – період із грудня до березня надасть вам величезну кількість снігу та спусків. Пляжний сезон розпочинається наприкінці червня і триває до середини вересня. Тут рай для тих, хто не витримує спеки, адже температура повітря влітку від 20 до 28 градусів, а максимальна температура води 20 градусів. Екскурсійний сезон триває цілий рік!

Пляжи

Піщане узбережжя Балтійського моря простяглося на 500 км. І є невеликими курортами з розвиненою інфраструктурою. Багато готелів спеціалізуються на бальнеологічних та грязьових оздоровчих процедурах! Перлина польської Балтики – курорт Сопот, найпопулярніший із найширшими пляжами та знаменитим парком розваг Western City – курорт Леба. Комфортно засмагати та відпочивати, також, можна в затишних готелях, апартаментах, будинках відпочинку, пансіонатах та віллах на курортах: Мендзидро, Устка, Криниця Морська, Колобжег та ін.

Валюта

Грошова одиниця Республіки Польща – Польський злотий. Валюту можна обміняти у спеціалізованих обмінних пунктах (Kantor wymiany walut або Kantor). Кредитні картки приймаються у багатьох готелях та ресторанах. У країні теоретично можна розплачуватись євро, але таких місць досі небагато.

Шопинг

Сьогодні цілі ШОП – ТУРИ організовують до Польщі! І вони користуються величезною популярністю завдяки вигідності, великому асортименту та гарній якості товарів! Отже, що ж можна придбати у Польщі? Торгові центри Варшави, Кракова, Лодзя пропонують одяг, взуття, аксесуари світових та місцевих брендів. Маленькі магазинчики та кафе зачаровують майстерністю приготування делікатесів. Предмети декору та янтарні прикраси, сувеніри та предмети мистецтва, смачна продукція та цінна кераміка! Тут є все!!!

Транспорт

У Польщі дуже гарне транспортне сполучення! Громадський транспорт чистий, акуратний та пунктуальний. Метро є лише у Варшаві. У багатьох містах курсують трамваї та міські автобуси. Можна скористатися послугами TAXI. Є внутрішні та міжнародні авіарейси. Всі великі міста мають залізничне та автобусне сполучення.

Кухня

Українці, покуштувавши страви польської кухні, залишаються задоволеними. Адже великі порції, приємні ціни, схожість із нашою національною кухнею та велика кількість м'ясних страв швидко поглинають почуття голоду. Що ж потрібно спробувати в першу чергу? Суп «журек» або «фляки», страва з капусти «бігос», паштети, ковбаски, смажену качку та свинину, страви з риби та грибів ну і, звичайно, «пироги» – польські вареники. До всіх страв подають невеликі булочки «клецьки». Найсмачнішим польським десертом є кекс "мазурек", "маковник", крендельки з маком, пісочний рулет з горіховою начинкою, пряники, пряники, а також джеми і торти. Алкогольні напої: горілка (“Виборова”, “Житна” або “Зубрівка”), бренді (“сливовиця” та “вінніак”) та пиво (Zywiec, Lezajsk, Okocim или Piast).