Якби країнам можна було б давати категорію VIP – ОАЕ сміливо б завоювала її! Справді розкішний відпочинок полягає не тільки у фешенебельних, по дизайнерськи оформлених, вишуканих готелях з чудовим рівнем обслуговування, а й у мегаполісах, унікальних парках розваг, гігантських бізнес та шопінг центрів, архітектурних ноу-хау, у цій країні буквально все дихає багатством. Сьогодні відвідати цю країну – ніби переміститися на машині часу у світле сучасне майбутнє. З розвиненими технологіями, строгим порядком та дрес-кодом, наявністю шейхів, теплого моря та яскравого сонця! Адже минуло не так багато часу відтоді, коли в цьому пустельному, бідному місці не було навіть натяку на зведення того, що ми бачимо зараз. Так, так, так «З бруду в князі» як говорив А. В. Амфітеатрів. Причому цим брудом для Об’єднаних Арабських Еміратів виявилася нафта. І тепер тисячі геніальних ідей втілилися в життя саме в цій точці світу. Ох, ці Арабські Емірати! Сучасні та такі таємничі! Вони точно вміють вражати, їм чим пишатися, їх хочеться розгадувати!

Сезон

Подарувати собі відпочинок в ОАЕ можна будь-якої пори року. Ідеальний час для пляжного відпочинку з жовтня до травня. З травня до вересня утримується дуже спекотна погода з високою вологістю.

Пляжи

Якщо ви не серфери, комфортно вам буде на пляжах Перської затоки. З боку Оманської затоки – океан, а він непередбачуваний. В ОАЕ є платні та безкоштовні пляжі. Дістатися ними можна автобусами чи таксі. Усі готелі на першій береговій лінії мають пляжі. На які за окрему плату можуть приходити усі охочі.

Валюта

Національна валюта – дирхам. Обміняти валюту можна у банках, обмінних пунктах, приватних бюро. П'ятниця в ОАЕ – вихідний день.

Шопинг

У розкішній країні розкішний шопінг! Гігантські торгові центри пропонують вироби світових брендів, коштовності, шовкові тканини, аромаолії, предмети інтер'єру, косметику, парфумерію. У цьому гарантують високу якість товарів. Якщо ж ви волієте робити покупки на торгових вулицях - не забувайте: "Ви в арабській країні - можна і поторгуватися". Асортименти у вуличних магазинчиках теж пристойний: спеції, кальяни, прикраси, килими, сувеніри.

Транспорт

В ОАЕ добре розвинене транспортне сполучення. Найпопулярнішим засобом пересування у великих містах є таксі. Автобуси та метро дуже сучасні. Водний транспорт також приємно дивує: водні автобуси, таксі та човни. Є безліч міжнародних та внутрішніх авіарейсів.

Кухня

Перед тим, як скуштувати страви арабської кухні, Вам обов'язково принесуть мезе (закуски). Після чого Вам варто спробувати: шаверму, кебаб, хлібний пудинг, сирний пиріг, шашлик, м'ясо ягняти і все, що вам сподобається. Важливо пам'ятати, що не у всіх закладах (ресторанах, кафе) дозволяють вживання алкогольних напоїв. Таку «розкіш» переважно пропонують лише при готелях. Тому ми Вам рекомендуємо з напоїв віддати перевагу ароматній еміратській каві.