Мальдіви, немов ювелірна прикраса, зібрана з маленьких перлинних островів, кожен з яких обрамлений вишуканими пальмами і магічними тропіками, відточений блакитними водами Індійського океану, присипаний ідеально білим піском перетертим з коралами, виплеканий виплеканий сонцем, поцілований блакитним небом! Тут царство тиші, спокою та романтики! У ньому ніби завмирає світ і залишаєтеся тільки Ви і чудові краєвиди, незаймана природа, екзотичні фрукти, яскраве сонце та дивовижні пляжі! Кожен готель – це окремий острів, саме тому це місце так подобається романтикам, поціновувачам фантастичних пригод на безлюдних островах, шукачам безтурботного життя, любителям кришталево чистих вод океану, барвистого підводного світу, гідного сервісу!
Мальдіви – це розкішна прикраса, яка здатна прикрасити Ваш внутрішній світ!

Сезон

Насолоджуватися пляжним відпочинком на Мальдівах можна цілий рік! Адже середньорічна температура повітря 29 градусів. Вирізняють два сезони вітрів, але вони майже непомітні:
1) райський час для серферів, з травня-жовтень – південно-західні вітри (частіше йдуть дощі)
2) зелений коридор для дайверів, з грудня-березень - північно-східні вітри (кількість опадів зменшується).

Пляжи

Мальдіви мають в своєму розпорядженні безлюдні білі пляжі. Пісок тут перетертий із коралами, тому він ніколи не так швидко нагрівається на сонці. Усі пляжі мають вихід до бірюзових вод індійського океану та прикрашені пальмами.

Валюта

Традиційна валюта для місцевих жителів – мальдівська руфія, але долари приймаються скрізь, тож не поспішайте міняти їх на руфії.

Шопинг

Через те, що торгуватися на Мальдівських островах не прийнято, назвати шопінг тут «дешевим» не вийде, а ось «захоплюючим» на 100%. Найбільший вибір сувенірів у Малі: скриньки, човники в мініатюрі, черепашки, вироби з дерева та кокосів. Зі смачних сувенірів можна привести кокосову ковбасу.

Транспорт

Так, як Мальдіви - сукупність островів, переміщатися між ними найзручніше морськими або повітряними видами транспорту: катерами, вертольотами або гідролітаками. На суші можна взяти велосипед та мотоцикли.

Кухня

Якщо говорити про національну кухню, то сміливо можна сказати, що рецепти більшості страв включають рис і рибу. До них готують різні гострі соуси з різними спеціями. А також подають бездрождівий хліб "роші" або хрусткі коржі "пападу". Так, як алкоголь мальдівці не вживають, найкращим своїм напоєм вони вважають "раа" з пальмового молока.