Вражаючий, яскравий, бідний, запальний, просякнутий соціалізмом «Острів Свободи» — Куба! Сьогодні він стрімко розвивається, і з року в рік перетворюється на улюблену туристами розвинену і цивілізовану країну. І хоч слово «інтернет», «мобільний телефон» та інші світові досягнення в техніці для кубинців поки що ноу-хау, але якщо вони чогось хочуть – цього досягають! Свідчення тому – їхня довгоочікувана свобода! Вам точно закружляють голову темпераментні ритми сальси, стійки аромати кубинських сигар, міцний смак рому, а на додачу до всього, у Вас з’явиться шанс поніжитися на одному з піщаних пляжів уздовж Карибського моря, покататися на ретро-карі, відвідати численні заповідники, помилуватися контрастними. , насолодиться красою вічного тропічного літа! Кубинці ДУЖЕ доброзичливі та гостинні, яскраві та чарівні! З ними точно не доведеться нудьгувати! Відкривши для себе Кубу, Ви зробите маленьку революцію у світі своїх подорожей!

Сезон

Куба вітає туристів цілий рік, адже навіть у найхолодніший місяць – січень, температура повітря не опускається нижче 22 °C. Найспекотнішим місяцем вважається серпень (+28°C). Найбільше опадів випадає із червня по вересень.

Пляжи

Пляжі Куби приємно дивують: білосніжно піщані, із зручним заходом, довгі, із прозоро чистою водою! Серед них виділяють наймальовничіші на курортах: Varadero, Playa Pilar, Playa Santa Luciа, Playa Ancón, Cayo Largo del Su.

Валюта

Національною валютою є Кубинський песо. А туристи можуть його і не побачити, адже для них Куба пропонує конвертоване кубинське песо (з великими комісіями)! Тому, збираючи валізу на Кубу, рекомендуємо брати Євро, тоді з Вас не братимуть комісію. Американські долари та кредитні картки на кубинських курортах не приймаються!

Шопинг

Все, що ви купуєте на Кубі дуже національне, яскраве зі смаком революції. Зверніть увагу на кубинський ром, сигари та каву! Обов'язково приміряйте гуаяберу – сорочку із чотирма кишенями! З революційних сувенірів можна придбати фотографії, футболки, берети. Незвичайні вироби з чорного коралу, барвисті прикраси та сувеніри із зображенням крокодила – символом острова.

Транспорт

Єдиним видом громадського транспорту є автобуси. Вони анти комфортні та анти пунктуальні. Для туристів курсують спеціальні туристичні автобуси та таксі. Готелі часто пропонують шатл баси. Можна взяти машину на прокат і побачити всю кубинську красу за кілька днів. Будьте готові до відсутності дорожніх покажчиків та наявності небагатьох заправок. Міжнародні авіарейси зустрічають 5 аеропортів.

Кухня

Якщо ви звикли куштувати національну кухню в ресторанах та кафе – у Вас буде така можливість у курортних містах. Екзотичні, смачні, апетитні страви готують з лангустів, курячого, свинячого, крокодилячого, черепашого м'яса, черепаших яєць, свіжих фруктів! На батьківщині рому насолоджуються їм сповна! Та й коктейлі готують на його основі: мохіто, куба лібре, дайкірі та багато інших.