Закрийте на секунду очі і уявіть собі: ви опинилися в надзвичайно яскравій країні, де експресивні жінки виконують чуттєве Фламенко, відважні матадори приборкують голодних бугаїв, а в затишних вуличках закохані пари танцюють пристрасне танго. На численних пляжах насолоджуються відпочинком тисячі туристів з усіх куточків країни, справжні модниці обирають одяг та аксесуари відомих світових брендів, у всіх містах країни ширяє дух вічного свята. Ви запитаєте: «Як називається ця чарівна країна?» — все це Іспанія!! А тепер давайте реалізовувати мрію в реальність – прилетимо і скажемо: Hola, España, а нам після прильоту:« Muchas gracias!»

Сезон

Найкращий період для пляжного відпочинку – з травня по жовтень! У липні та серпні найбільше туристів. Що ж до Канарських островів - тут навпаки - піком вважається зимовий період, адже вода тут тепла цілий рік.

Пляжи

Який вибір пляжу для свого відпочинку? А вибирати є з чого: численні бухти та затоки, а також дикі пляжі Коста-Брави, золоті пісочні береги Коста-Доради, елітні пляжі Коста-Бланки, пляжі з блакитним європейським прапором у Коста-де-ла-Луз.

Валюта

Іспанія, як країна Єврозони віддає перевагу євро. Валюту можна змінити в обмінних пунктах, готелях і турбюро, але найкращий курс зазвичай пропонують банки, які працюють без комісії.

Шопинг

Відкриємо Вам таємницю: Іспанія — один із світових центрів шопінгу: у країні безліч магазинів відомих марок, регулярно проводяться модні тижні, є навіть окремі «шоп-села». Рай для справжніх шопоголіків, безперечно, знаходиться в Мадриді та Барселоні. Не забуваємо про можливість повернути частину грошей, купуючи в магазинах із наклейкою з Tax Free.

Транспорт

Таксі, автобуси, метро, ​​внутрішнє авіасполучення, електрички – все це робить Іспанію дуже зручною для мандрівників.

Кухня

Отже, що варто обов'язково спробувати на смак в Іспанії? Паелью (плів з морепродуктами), хамон - сиров'ялену свинину, іспанський суп - гаспачо. Дуже поширені страви з риби та морепродуктів. "Алкогольним символом" Іспанії вважають сангрію.