Зазвичай, перше знайомство кожного українця з Індією відбувається при перегляді індійського кіно. Чи справді все в цій країні таке колоритне, таємниче, святкове, а танці та пісні завжди супроводжують у повсякденному житті індусів? І так і ні. Індія дуже суперечлива країна. Це суміш бідності та багатства, палаців і нетрів, джунглів та безлічі культурних об’єктів, релігії та язичництва, диких тварин і приручених корів та верблюдів, небувалої антисанітарії та відкриттів у медицині, тут місцеві купаються у брудних річках, а готелі пропонують розкішні СПА – процедури. У будь-якому випадку в цій країні Вам точно не доведеться нудьгувати! Вона вміє зацікавити своїми містичними храмами та палацами, священними та стародавніми містами, вразити всі ваші смакові рецептори безліччю екзотичних фруктів, заворожити запахом корисних спецій та чудових квітів, здивувати доброзичливістю місцевих жителів. Її хочеться відкривати собі знову і знову!

Сезон

В Індію можна вирушати будь-якої пори року. Але є декілька "але". По-перше, у країні виділяють три сезони:
1) червень – жовтень спекотний та вологий з південно-західним мусоном, який приходить разом із грозами;
2) листопад - лютий - прохолодний і сухий з північно-східним мусоном.
3) березень - травень - дуже жаркий і сухий.
По-друге, коли в грудні на півночі країни свіжо, на півдні та в центрі тепло. Поганим сезоном на південній та центральній Індії вважається з березня по червень (дуже спекотно: 35-40 градусів).

Пляжи

Саме в Індії ви можете побачити найдивовижніші пляжі світу: активні молодіжні пляжі Мумбая, оснащені розвиненою інфраструктурою доглянуті привабливі пляжі ГОА та Керали, дикі пляжі штатів Карнатика та Таміл-Наду.

Валюта

Індійська рупія — грошова одиниця Індії. Складається з 100 пайс.

Шопинг

Шопінг в Індії – одне з найприємніших занять! Що можна придбати? Якісні тканини, килими, прикраси, індійський чай, спеції, безліч сувенірів.

Транспорт

Основний вид транспорту між містами – поїзди. Добре розвинена мережа автобусних сполучень. Є державні таксі, де торг недоречний, а є й приватні, де заведено торгуватися. Екзотичним для українців видом транспорту є моторікші та велорикші. Можливо, вони не дуже комфортні, але для оглядових екскурсій краще, поки що, не придумали.

Кухня

Чому ж індійська кухня стала популярною у всьому світі? Завдяки овочам, рибі, рису, молочних продуктів і звичайно спеціям, які додаються в кожну страву. Популярні у нас спеції – в Індії готуються зовсім інакше! Кожна має набір унікальних рецептів. Адже вони використовуються не лише у кулінарії, а й у народній медицині. І хоча спиртні напої за столом не пропонуються, ароматним чаєм зі спеціями та молоком можна цілком насолодитися.