Сьогодні важко уявити Грузію без промовистих грузинських тостів; добірного вина; гарячого хачапурі та хінкалі; затяжних багатоголосих пісень, які луною розносяться вершинами Кавказьких гір! На окрему увагу заслуговують національні танці, виконуючи які, жінки демонструють свою грацію, а чоловіки сильний характер! Чого тільки варта добродушність, щирість, трепетність з якою ставляться грузини як до своїх співвітчизників, так і до іноземних туристів. Приємно дивують курорти Батумі, Кутаїсі та інші, що стрімко розвиваються. Було б злочином не відзначити, що в Грузії залишилися унікальні пам’ятки ранньої християнської культури, які приваблюють паломників з усього світу. Така вона: самобутня та сучасна, сонячна та часом снігова, гірська та морська – одним словом ДИВОВИЖНА

Сезон

Якщо ви віддаєте перевагу відпочинку на узбережжі Чорного моря, рекомендуємо обирати кінець травня - початок вересня. Любителям гірськолижного відпочинку варто відвідати Грузію з початку листопада – на початку березня.

Пляжи

Широкий і довгий пляж ви зустрінете в Батумі (вода чиста, присутня галька), приємно дивують пляжі Кобулетті - дрібна галька змішана з піском, а ось пісочними пляжами пишається курорт Урекі.

Валюта

Грошова одиниця Грузії Ларі. Якщо ви не встигли змінити валюту, можете це зробити у банкоматах та обмінниках.

Шопинг

З Грузії зазвичай привозять смачні сувеніри: вино, сири, спеції, а також пам'ятні: національні убори, кинджали, магнітики. Придбати все це можна в сучасних магазинах, а також на ринках.

Транспорт

Практично всі види транспорту відкриті до вашого користування: маршрутки, автобуси, таксі, поїзди та літаки. У Тбілісі є метро, а також фунікулер і канатна дорога. Приємних мандрівок!

Кухня

Грузини дуже пишаються національними стравами. Великою популярністю користуються: хінкалі, хачапурі, сациві, мцваді (шашлик), лобіо, пхалі. І все це немислимо без грайливого грузинського вина.