Чому безліч туристів віддають перевагу відпочинку на узбережжях Єгипту? Відповідей може бути багато: «Щоб побачити піраміди», «Доступні ціни на якісні готелі», «Переглянути де правили великі фараони», «Відвідати міста живих і мертвих — Луксор», і т. д. Але тільки бувалий турист з загадковою посмішкою відповість: «Полетіти в Єгипет варто ради краси моря!» Адже справді різноманітність підводного світу Червоного моря, вся насиченість кольорів коралових рифів не залишить байдужим навіть самого пасивного туриста! І Вам не обов’язково бути досвідченим дайвером — достатньо просто одягнути маску і пірнути в зовсім інший підводний світ, де перехоплює подих, де ваша свідомість перевертається з ніг на голову від неземної екзотики моря! А добавте до цього можливість відвідати найцікавіші екскурсії, прокататись на позашляховику по кілометрам піску в звабливій пустині, просто поніжитись на пляжі, попробувати екзотичні фрукти та здійснити бюджетний шопінг. І ця африканська країна, безсумнівно, зробить ваш відпочинок — незабутнім!

Сезон

Особливість пляжнього сезону в тому, що він триває цілий рік. Так, так, так! Втомились від роботи – зібрали валізи і в дорогу! Нижче 20 градусів температура моря не опускається. В зимові місяці буває сезон вітрів. Літом температура повітря може сягати 40 градусів, але із-за сухого клімату спека переноситься легко.

Пляжи

Тут розділяють 2 види пляжів: пісочні та коралові. В основному пісочними пляжами, має в своєму розпорядженні курорт Хургада, а коралові - Шарм-ель-Шейх. Вхід в море з пляжем, де кораловий риф близько до берегу здійснюються з понтонів і потребує спеціального взуття.

Валюта

Національною валютою є Єгипетський фунт. Але кожному американському долару тут завжди раді!

Шопинг

З Єгипту можна привезти папірус, вироби з хлопку, шкіри, арома олії, спеції, загадкові маски, вироби з срібла та золота і багато сувенірів ручної роботи. Чи можна торгуватися? – ПОТРІБНО.

Транспорт

Краще всього в Єгипті використовувати громадський транспорт, адже з кожним роком кількість ДТП в Єгипті збільшується. Правила є, але їх часто не дотримуються. Брати машину на прокат – не рекомендуємо, адже по багатьом дорогам заборонений проїзд для іноземців. Вихід є: використовуйте таксі або поїзди. Варто також відмітити що в Єгипті добре розвинуте авіасполучення, а також річний та морський транспорт.

Кухня

Національні блюда єгипетської кухні зустріти в готелях для європейських туристів можна дуже рідко. В основному їх пропонують в ресторанах A la Carte, адже не всім припаде до смаку гострі соуси та додавання до страв безлічі спецій. Саме тому в готелях віддають перевагу традиційній європейській кухні.